SASKA KĘPA 
sztuka życia, przyjemność mieszkania

 

 

 

200m 500m 1km

lokalizacja-1

Tu życie smakuje najlepiej. Od lat

 

Saska Kępa to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie. Ubiegłe stulecie przyniosło jej opinię ulubionego osiedla artystów i miejsca wybieranego przez warszawskie elity – opinię, którą Saska Kępa szczyci się po dziś dzień, a przypominają o niej liczne tablice pamiątkowe i pomniki. Mieszkali tutaj m.in. Agnieszka Osiecka, Zygmunt Hübner, Jan Cybis i Witold Lutosławski.

CICHY ZAKĄTEK
W CENTRUM MIASTA

 

Saska Kępa to miejsce wyjątkowe. Urokliwe uliczki, restauracje, kawiarnie, małe sklepiki, zabytkowe modernistyczne wille i kamienice składają się tu na jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny krajobraz.

Zanurzony w bujnej zieleni parków i ogrodów apartamentowiec Zwycięzców 63 daje możliwość codziennego delektowania się ciszą i spokojem, a bliskość centrum Warszawy sprawia, że wszystkie atrakcje wielkomiejskiego życia pozostają wciąż na wyciągnięcie ręki.

Widok z budynku

lokalizacja-3

WIELE MOŻLIWOŚCI

 

Zwycięzców 63 to lokalizacja, która daje wiele możliwości. Tutaj naprawdę można korzystać z życia i cieszyć się atmosferą Saskiej Kępy na wiele sposobów:

  • spacer po parku
  • poranny jogging porośniętymi zielenią uliczkami
  • popołudnie w jednej z klimatycznych kawiarni
  • koncert, film, teatr, wystawa

DLA AKTYWNYCH

 

Saska Kępa jest swego rodzaju enklawą, miejscem, gdzie możemy odetchnąć od pośpiechu dnia codziennego, równocześnie tworząc klimat pozwalający cieszyć się życiem towarzyskim i w pełni wykorzystać walory zielonego otoczenia.

lokalizacja-2

ARCHITEKTURA
SASKIEJ KĘPY

 

Unikatowa nie tylko w skali Warszawy, ale i całego kraju, a słynna na całym świecie, architektura Saskiej Kępy uchodzi za jedno z najdoskonalszych wcieleń stylu modernistycznego. Wille i kamienice budowane w okresie międzywojennym do dziś wzbudzają zachwyt, przyciągając uwagę minimalistyczną, czystą formą i – przede wszystkim – funkcjonalnością. 

 

 

INSPIROWANE MODERNIZMEM

 

Zwycięzców 63 to propozycja, która wyrasta z inspiracji architekturą Saskiej Kępy. Stanowi jednak nie tylko estetyczne nawiązanie do modernistycznego stylu, ale jest także pomyślaną na miarę XXI wieku realizacją ciągle przecież aktualnej idei modernizmu – idei stworzenia miejsca idealnego do życia.